WMF PÁNEV – dokonalá volba pro vaření s většími porcemi!


PÁNEV, 28 cm – PROFI RESIST – CROMARGAN, HLINIK, OCEL – 28 CM

Baví Vás vaření, ale máte problém s většími porcemi? Pokud ano, pak by pro Vás mohla být ta nejlepší volbou právě WMF pánvička s průměrem 28 cm. Její speciální vlastnosti Vás určitě potěší a Vaření Vám bude jít mnohem snáze a efektivněji. Najdete ji na www.codina.cz

Dlouhá životnost a odolnost

Pánvě v CROMARGAN® Protect provedení výrazně zvětšilo odolnost proti opotřebení, povrch je vlastně matným a hrubým povrchem, ale zároveň také klasickým hladkým povrchem který dobře snáší použití kovových nástrojů.Kvalitní materiály jsou základem dlouhé životnosti a odolnosti, kterou si WMF pánvě můžete naplno vychutnat.

Excelentní kvalita a funkčnost

Pánvě je vyrobená z hlinitého odlitku s antipřilnavou povrchem, která umožňuje vařit s patřičným množstvím tuku bez rizika unikání zdraví škodlivých látek vznikajících při přehřátí nepromazávaných pánví.Kromě toho Vám také pomůže s přípravou zdravých a chutných jídel.

WMF pánvička s průměrem 28 cm

Jednoduchá údržba

Pánve WMF jsou nerozbitné, odolné a snadno se udržují a přitom se neopírají o chemii, což je rozhodně velké plus. Pravidelná údržba pánve je rychlá a jednoduchá, stačí pouze vše pečlivě vymýt a následně vysušit. Díky těmto vlastnostem se Vám bude naše WMF pánvička skvěle hodit do Vaší kuchyně.

WMF pánvička s průměrem 28 cm

Takže pokud chcete zažít novou úroveň vaření i při větších porcích, určitě si pořiďte naši WMF pánvičku. Je to skvělá volba nejen pro nadšence vaření, ale i pro ty, kteří chtějí mít v kuchyni kvalitní a odolný nádobí. Na www.codina.cz si můžete WMF pánvě objednat hned teď!

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.