Stylový květináč Nature od DekorStyle – ideální pro moderní interiéry!

Zájem o moderní interiéry se v současné době velice zvyšuje. S tím souvisí i větší poptávka po stylových dekoračních předmětech, mezi které patří i květináče. Jedním z nejoblíbenějších květináčů poslední doby je Květináč Nature od značky DekorStyle.

Květináč Nature je vyrobený z pozinkovaného kovu. Designéři se při jeho tvorbě inspirovali přírodou a to se odráží v jeho vzhledu. Květináč zdobí dřevěné úchyty po obou stranách a na přední straně je dekorativní nápis. Šedá barva květináče není nápadná, ale vynikne v ní každá květina, což budete moci snadno pozorovat.

Technické údaje květináče Nature

  • Výška: 15 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Hloubka: 14 cm
  • Barva: šedá
  • Materiál: pozinkovaný kov
  • Styl: industriální

Pro majitele moderních interiérů je Květináč Nature nejen estetickým, ale i praktickým řešením. Je vhodný pro různé typy květin a rostlin, které díky němu dokonale vyniknou. Tento květináč lze použít i jako dekoraci samotnou bez rostlin.

Pokud jste se rozhodli pro Květináč Nature od DekorStyle, můžete si ho zakoupit na této stránce. Podívejte se také na další květináče Nature, které se vyrábí v různých velikostech a barvách.

Květináč Nature

Pro dokreslení jeho vzhledu vám přinášíme i několik fotografií.

Květiny v Květináči Nature

Díky květinám v něm budete moci pozorovat, jak podmanivě vynikne jeho šedá barva.

Tento stylový květináč by neměl chybět ve vaší domácnosti, pokud toužíte po moderním designu. Navíc ho lze používat po celý rok, a tak si jistě najde své místo i v období, kdy květiny na zahradě nerostou.

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.