Stylová černá Zahradní židle YILDIZ od ASIR – díky ní neoplývá jen vášeň pro zahradničení!


Stylová černá Zahradní židle YILDIZ od ASIR

Zahradničení už dávno není jen prací pro příznivce přírody – stává se to oblíbeným hobbyem pro mnoho lidí. A právě pro ty, kdo ocení pohodlí a styl, je tu kolekce zahradních židlí YILDIZ od značky ASIR.

zahradní židle YILDIZ

Pohodlí a nosnost židle YILDIZ

Předností židlí z kolekce YILDIZ je nosnost až 175 kg.

Tato vysoká nosnost zajišťuje pohodlné sezení pro téměř každého. Vychutnejte si svůj čas v zahradě s pocitem bezstarostnosti.

Židle mají kovovou konstrukci a pohodlný, sametový sedák.

Konstrukce židle je velmi pevná a stabilní. Můžete si tak být jisti, že se z ní nehnete ani při dlouhých večerních posezeních. A díky sametovému sedáku, budete mít pocit, že se sedíte na obláčku.

Jednoduchý a stylový design

Design židle je velice jednoduchý, a i přes to jsou židle stabilní a pevné.

Když budete stát před těmito židlemi, snadno si uvědomíte, že neexistuje nic, co by mohlo tyto židle překonat. Nejenže jsou mimořádně pohodlné, ale díky jednoduchému designu také velmi stylové. Ať už se rozhodnete pro barvu černou nebo bílou, tyhle židle představují dokonalé řešení pro vaši zahradu.

Rozměry židle YILDIZ

Rozměry: Šířka: 43 cm Výška: 82 cm Hloubka: 42 cm Výška sedu: 50 cm

zahradní židle YILDIZ v bílé barvě

Díky svým kompaktním rozměrům se tyto židle snadno umístí na malou terasu nebo balkon. Ale i přes svou menší velikost se jedná o židle, které nabízejí pohodlí a nosnost jako židle mnohem většího rozsahu.

Pořiďte si stylovou zahradní židli YILDIZ už dnes a užijte si zahradních večerů plným si léta!

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.