Styl a efektivita: Botník Ak furniture Marienne 60 cm s 3 dvířky v bílo-černém provedení

Vybrat si správný botník pro váš domov může být obtížný úkol. Musíte vzít v úvahu prostor, styl a samozřejmě vaše potřeby. Botník Ak furniture Marienne 60 cm s 3 dvířky v bílo-černém provedení byl navržen s ohledem na tyto faktory a nabízí mnoho dalších výhod.

Specifikace produktu:

  • Botník z laminované desky
  • Dvířka na pantech s mírným skloněním
  • Uvnitř se nachází jedna police
  • ABS pro větší odolnost proti poškození
  • Stříbrné úchyty

Botník Ak furniture Marienne 60 cm s 3 dvířky v bílo-černém provedení je vyroben z laminované desky, což z něj dělá stabilní a trvanlivý nábytek. Dvířka jsou velmi praktická díky svému sklonění, které umožňuje snadný přístup k obsahu botníku. Uvnitř jsou k dispozici jedna police, kterou můžete upravit dle svých potřeb. Pro zvýšení odolnosti proti poškození bylo použito ABS. Stříbrné úchyty jsou elegantní a příjemně se používají.

Botník má rozměry 60 cm x 113 cm x 28,5 cm a tloušťka desky je 16 mm. Materiál laminované desky a okraje ABS dýhy jsou dokonalým spojením funkčnosti a stylu. Celková váha botníku je 29 kg a povrchová úprava zaručuje lesklý vzhled.

Vyberte si další botníky Marienne

Botník Ak furniture Marienne 60 cm s 3 dvířky v bílo-černém provedení není jediným botníkem ze série, který se vám bude líbit. Prohlédněte si další botníky, které Marienne nabízí. Najdete zde botníky v různých velikostech, barvách a provedeních, které se perfektně hodí k vámi zvolenému interiéru.

Botník Ak furniture Marienne 60 cm s 3 dvířky v bílo-černém provedení

Zvolit správný botník může být klíčové pro váš domov. Botník Ak furniture Marienne 60 cm s 3 dvířky v bílo-černém provedení nabízí vysokou kvalitu, styl a hlavně efektivitu. S tímto botníkem už nebudete hledat své boty po celém bytě, ale budou mít své pevné místo.

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.