Sprchový kout čtvrtkruh 80×80 cm Ravak Supernova 3114O10211 – recenze a specifikace


Introdukce

Sprchový kout je jedním z nejdůležitějších prvků v koupelně. Nicméně, s volbou toho nejlepšího koutu se často dostaví problém. Většina lidí sice zná značky jako jsou Roca, Grohe, nebo Kaldewei, ale málo lidí zná značku Ravak. Ta ale nabízí skvělé produkty a jedním z nich je i kout čtvrtkruh 80×80 cm Ravak Supernova 3114O10211. Tak co to vlastně tento produkt nabízí?

Specifikace

Sprchový kout Ravak Supernova 3114O10211 je vyroben bez vaničky a má profil v bílé barvě. Jeho výplně jsou z neprůhledného plastu s dekorem pearl. To znamená, že se do sprchy nebudou vidět, což bývá pro mnoho lidí důležité. Kromě toho má tento kout posuvný systém otevírání, což znamená, že se dveře koutu neotvírají dovnitř nebo ven, ale po kolejnicích posouvají. A co je důležité pro správnou volbu koutu, je také levá i pravá orientace.

Proč právě Ravak Supernova 3114O10211?

Proč právě tento sprchový kout? Nabízí skvělé vlastnosti a zdá se, že za své peníze nabízí poměrně hodně. Neprůhledné výplně jsou zejména pro náročné zákazníky velkým plusem. Posuvné dveře zase znamenají, že kout zabírá méně místa a nehrozí, že něco narazí. Jedinou nevýhodou je možná fakt, že se jedná čtvrtkruhový kout, který nemusí být vhodný pro menší koupelny.

Cena a kde zakoupit

Cena tohoto produktu je aktuálně na webovch stránkách Brega.cz uvedena na 7.990 Kč, což se může zdát hodně, ale už středně velký sprchový kout se dostane na cenu okolo 6.000 Kč. Na Brega.cz si kout samozřejmě můžete koupit. Tento poskytovatel nabízí důkladné informace o tomto produktu i jeho příslušenství, a navíc nabízí i dopravu zdarma.

Závěr

Concludus, Ravak Supernova 3114O10211 nabízí vlastnosti, které jiní kouti příliš nemají. Posuvné dveře a neprůhledné plasty jsou tedy plusy, levá i pravá orientace potom velkou výhodou. Samozřejmě, cena je trochu vyšší, ale zase se jedná o produkt, který bude v koupelně sloužit dlouho, a tak to možná stojí za to. Pokud máte velkou koupelnu a ještě nemáte svůj sprchový kout, měli byste se na Ravak Supernova 3114O10211 podívat.

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.