Šedá látková barová židle Sige 73 cm od Moebel Living


Nadčasový design barové židle Sige

Šedá látková barová židle Sige 73 cm od Moebel Living je kousek, který zaujme na první pohled. Její látkový potah sedáku je doplněn o elegantní prošívání, což jí zajišťuje lehce extravagantní a přesto elegantní vzhled.

Šedá látková barová židle Sige 73 cm

Podnož z černě lakovaného kovu je doplněna o opěrku nohou pro zajištění maximálního pohodlí při sezení. Celková výška židle je 73 cm, což ji činí ideální pro vaši barovou linku nebo vysoký stolek.

Vhodná do moderní i klasické kanceláře

Tato barová židle je ale skvěle kombinovatelná i s kancelářským nábytkem. Přináší do prostoru moderní a přitom sofistikovaný vzhled. Skvěle se hodí jak do moderní kanceláře, tak do kanceláře s klasickým nábytkem.

Látková barová židle Sige v kanceláři

Údržba látky

Pro zachování krásného vzhledu této barové židle doporučujeme pravidelnou údržbu. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Když je látkový potah hodně špinavý, lze použít jemný čisticí prostředek. Při vysávání použijte vhodný nástavec.

Pokud hledáte nadčasovou barovou židli s elegantním designem a kvalitním zpracováním, šedá látková barová židle Sige 73 cm od Moebel Living je pro vás tou správnou volbou!

Koupit Šedou látkovou barovou židli Sige 73 cm od Moebel Living

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.