Nový modrý dětský talíř s motivem Peekaboo Elphee od značky Done by Deer


Minimalistický design a vysoká praktičnost

Dánská značka Done by Deer se soustředí na inovace, minimalistický skandinávský design a vysokou praktičnost svých výrobků. Ať už hledáte nábytek, doplňky nebo jiné vybavení pro dětský pokoj, Done by Deer vám nabídne široký výběr, který splní všechna vaše očekávání.

Hravost pro dětské potěšení

Ke klasickým produktům jako jsou postýlky, skříně nebo komody Done by Deer přidává i kolekce vybavení pro stolování. A s příchodem modrého dětského silikonového talíře s motivem Peekaboo Elphee můžete jen těžko odolat.

Nabídne vám totiž mnohem více, než jen roztomilý vzhled.

Více než roztomilý vzhled

Talíř je vyroben z kvalitního a bezpečného materiálu, jímž je silikon. Díky tomu se nemusíte obávat o zdraví svého dítěte ani o čištění talíře. Můžete ho vložit do myčky i mikrovlnné trouby a ušetřit tak čas a usnadnit si stolování.

Všichni víme, jak děti milují různé zvířátka, a tady to platí dvojnásob. Zvlášť, když jsou tak roztomilá jako Elphee.

Nadchněte vaše dítě motivem peekaboo Elphee

Peekaboo Elphee je roztomilý slůně, které se skrývá za malým listem. To potěší každé dítě, které bude mít na talíři svého nového kamaráda. Navíc zvolení modré barvy udělá pro změnu talíř pro kluky atraktivnějším. Dámy však určitě ocení i růžovou variantu.

Nakupování je díky internetu snadné a rychlé. Vyzkoušejte nakupování na webu https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/modry-detsky-silikonovy-talir-done-by-deer-peekaboo-elphee a nadchněte vaše děti něčím novým a praktickým.

Vyberte si správný doplněk

Doplněk pro stolování je pro děti důležitým prvkem. Talíř by měl být praktický, aby si s ním děti hravě hrály, ale také bezpečný. Silikonový talíř Peekaboo Elphee od Done by Deer splňuje všechny tyto kritéria.

Nový modrý dětský talíř s motivem Peekaboo Elphee od značky Done by Deer

Navíc, jakékoli jiné kousky nádobí z kolekce Peekaboo ladí v designu tak, aby vytvořily celkově sladěný celek.

Nakupujte Done by Deer a bude vám právě jednoduše

Done by Deer je značka, která vás nikdy nenechá na holičkách. Pro děti nabízí vysoce praktické a bezpečné výrobky, které jsou navíc pěkně provedené. Navíc jsou vám nabízeny za velmi přístupné ceny.

Nakupujte z pohodlí domova a vybavte svému dítěti stolování s talířem a dalšími doplňky od Done by Deer.

Nový modrý dětský talíř s motivem Peekaboo Elphee od značky Done by Deer
Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.