Novinka na trhu – TooLight stropní svítidlo Klan 30 cm černé pro dokonalé osvětlení interiéru

Stropní svítidlo Plafon dokonale vyplní prostor obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo pracovny. Jedinečný tvar se hodí do každé místnosti, bez ohledu na styl. Na výrobu svítidla byl použitý nejkvalitnější materiál, který je odolný proti poškrábání a jakémukoli oděru či mechanickému poškození.

Podívejte se i na další svítidla ze série Klan.

Nabízíme Vám s radostí novinku na trhu. Jestli hledáte moderní a stylizované stropní svítidlo, pak je TooLight s úžasným tvarem Klan 30 cm ageless black ta pravá volba pro Vás!

Zároveň Vás chceme informovat, že distribuujeme celou řadu svítidel TooLight Klan, takže můžete najít další velmi elegantní stropní i podvéstavní svítidla jako např. Klan 20 cm černý nebo Klan 30 cm bílý.

Specifikace produktu:

  • Moderní styl
  • Materiál: kov
  • Barva: černá
  • Typ závitu: E27
  • Šířka: 30 cm
  • Výška: 8 cm

Tento designový kousek získává na uznání nejen pro svůj apraktní tvar, ale i pro jeho kvalitu. Produkt je moderní, ale zároveň nenarušuje celkový vzhled interiéru. Kovový materiál použitý při výrobě zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost svítidla. Jeho barva – elegantní černá – jistě promění Váš prostor v útulné místo í k dokonalému osvětlení Vám dopomůže nejlepší prosklené provedení svítidla.

Nepromeškejte příležitost a objednejte si TooLight stropní svítidlo Klan 30 cm černé za zavádějící cenu na náš web.

klan30cm
klan30interier
klan20cm
klanpodstavni

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.