Nové keramické umyvadlo Mexen Alba s deskou – luxusní a designový prvek pro vaši koupelnu

Sněhově bílé keramické umyvadlo na desku Mexen Alba je umyvadlo s otvorem na baterii. Slibuje bezpočet možností použití ve Vaší koupelně. Svým provedením je vhodnou volbou do každé koupelny.

Nádherný design keramického umyvadla

Umyvadlo Mexen Alba s deskou v sobě kombinuje nadčasovou klasiku s moderním designem. Jeho sněhově bílá barva mu dodává elegantní a čistý vzhled. Tento kousek je ideální pro mladé páry, kteří chtějí přidat do své koupelny něco speciálního.

Koupelna s krásným keramickým umyvadlem Mexen Alba

Perfektní rozměry pro Vaši koupelnu

Keramické umyvadlo Mexen Alba na desku se vejde do každé koupelny. Jeho rozměry jsou 505x405x140 mm. Díky tomu, že má otvor na baterii, můžete si jednoduše vybrat a umístit na desku umyvadla libovolnou baterii. V případě, že by jste měli zájem o umístění více baterií, není problém si zakoupit dvě umyvadla Mexen Alba vedle sebe.

Keramické umyvadlo Mexen Alba na desku s baterií

Jak si zakoupit keramické umyvadlo Mexen Alba na desku?

Chcete si pořídit keramické umyvadlo Mexen Alba na desku? Na stránkách našeho e-shopu naleznete vše, co potřebujete. Navštivte web https://www.codina.cz/produkt/keramicke-umyvadlo-na-desku-mexen-alba a si umyvadlo Mexen Alba objednejte. Doručení až k Vám domů.

Zkrášlete a užijte si svou koupelnu díky keramickému umyvadlu Mexen Alba s deskou!

Bílá koupelna s nástěnným umyvadlem a dekorativními květinami

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.