Nová šatní skříň od Hoorns: Šedá borovicová Koben v rozměru 202 x 111 cm II


Prostor pro oblečení i další věci

Šatní skříň Koben II. z borovicového dřeva je velmi prostorná a obsahuje úložný prostor jak na oblečení na ramínkách, tak pro úschovu ostatních potřebných věcí do polic. V horní části dominuje úložný prostor široký přes celou skříň, kde si můžete uskladnit například zavazadla či oblečení, které využijete při dalším ročním období.

Ocelově šedá barva skříně

Ocelově šedá barva skříně se bude vyjímat v interiéru laděném do světlejších barev. V barevnějších interiérech se naopak hodí, protože uzemní a ucelí celkový dojem místnosti.

Více informací o této šatní skříni najdete na této stránce.

Přirozené struktury dřeva

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.

Prostorově úsporný design

Není-li ve Vašem pokoji dostatek prostoru, může být tato šatní skříň dobrou volbou. Díky svému prostorově úspornému designu zaberete relativně málo prostoru, přesto získáte velké a praktické úložné prostory.

Ilustrační obrázek šatní skříně Koben II.

Kvalitní materiály

Šatní skříň Koben II. je vyrobena z borovicového dřeva, což je kvalitní materiál, který je dlouhodobě odolný. Je tedy investicí na mnoho let dopředu.

Pro zvýšení stálosti a ochrany povrchu byla šatní skříň impregnována proti hmyzu i plísním. Udržet ji v čistotě je velmi snadné – postačí jen přejít vlhkým hadříkem.

Designová shoda s ostatním nábytkem

Pokud si poličky, stoly, postele, či jiný nábytek pořizujete v jedné řadě s ohledem na barvy, materiály a design, tato šatní skříň z řady Koben by mohla být tou správnou volbou pro Vás.

Ilustrační obrázek šatní skříně v interiéru

Jedním nákupem mnoho věcí

Když si koupíte tuto skříň, získáte jedním nákupem mnoho věcí. Místnost Vám bude působit estetičtějším dojmem, uklidníte svůj prostor a zároveň získáte praktický úložný prostor.

Případné nejasnosti ohledně skříně vám rádi objasní naši odborníci na zákaznické lince.

Ilustrační obrázek šatní skříně Koben II.

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.