Moderní umyvadlo Laufen Val s otvorem pro baterii uprostřed (95×42 cm)


Umyvadlo s otvorem pro baterii uprostřed o šířce 95 cm, hloubce 42 cm a výšce 15,5 cm je ideální pro moderní koupelny.

Laufen Val umyvadlo s otvorem pro baterii uprostřed

Antibakteriální povrch umyvadla zajišťuje snadnou údržbu a maximální hygienu. Jeho povrch je hladký a snadno se čistí bez použití silných čistících prostředků.

Balení umyvadla neobsahuje sifon a baterii, takže je nutné tyto komponenty dokoupit při instalaci.

Dodání a montáž

Po objednání umyvadla na stránkách vybirejnabytek.cz je možné si ho nechat doručit na domov nebo si jej vyzvednout na výdejním místě. Umyvadlo je dodáváno v pečlivém obalu, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Pro montáž umyvadla je nutné dokoupit montážní sadu, která umožní bezpečnou a pevnou instalaci na stěnu. Montáž umyvadla je poměrně jednoduchá a může ji provést i laik s trochou manuální zručnosti.

Montážní sada pro umyvadlo Laufen Val

Závěr

Moderní umyvadlo Laufen Val s otvorem pro baterii uprostřed je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít v koupelně prvotřídní designový prvek s vysokou hygienou a snadnou údržbou. Díky svým rozměrům se hodí do menších i větších koupelen a dokonale doplní moderní interiér. Nezapomeňte však na dokoupení montážní sady a sifonu, které jsou nezbytné pro bezproblémovou instalaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.