Moderní koupelnová skříňka FIN 2D1SZ – elegancí bílého a grafitem půvabu


Moderní koupelnová skříňka FIN 2D1SZ

Koupelnová skříňka FIN 2D1SZ je ideálním řešením pro moderní koupelny. Skříňka je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí dostatek úložného prostoru. Jemné kombinace bílého a grafitem působí elegantně a vkusně.

Koupelnová skříňka FIN 2D1SZ disponuje dvěma dvířky a jedním zásuvkou s měkkým zavíráním. Vnitřní úložný prostor je rozdělen na dvě oddíly, což vám umožní uchování všech nezbytných věcí pohromadě.

Technické specifikace

  • Barva: bílá/grafit
  • Výška: 184 cm
  • Šířka: 36 cm
  • Hloubka: 31 cm
  • Výroba ze dřevotřískové desky, povrchová úprava laminát
  • Dvě dveře, jedna zásuvka s měkkým zavíráním
  • Vnitřní prostor rozdělen na dvě oddíly

Koupelnová skříňka FIN 2D1SZ je vysoce kvalitním výrobkem, který bude úžasně vypadat v moderní a designové koupelně. Objednat ji můžete na www.skvelynabytek.cz.

Jak správně vybrat koupelnovou skříňku?

Při výběru koupelnové skříňky je důležité zohlednit velikost koupelny a účel, který má skříňka plnit. Pokud máte malou koupelnu, zvolte menší model skříňky, která nezabere příliš mnoho místa. Pokud potřebujete skladovat velké množství věcí, volte skříňku s více policemi, zásuvkami a oddíly. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, zvažte koupelnovou skříňku s netradičním designem.

Moderní koupelnová skříňka FIN 2D1SZ

Koupelnová skříňka FIN 2D1SZ splňuje všechny požadavky na kvalitní koupelnovou skříňku. Vyrobena z kvalitních materiálů, elegantní design, dostatek úložného prostoru a jednoduchá údržba. Navštivte www.skvelynabytek.cz, kde si můžete koupit tuto úžasnou koupelnovou skříňku.

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.