Keramický závěsný květináč pro Time for home – Lidellia Ø 12 cm v matně béžově šedém provedení


Keramický závěsný květináč Lidellia

O produktu

Závěsný květináč Lidellia je určen pro ty, kdo hledají středobod své místnosti a chtějí ji dokonalou. Tento kousek je vyráběn z keramiky s moderním matným povrchem, který zvyšuje estetickou hodnotu každé rostliny umístěné v obývacím pokoji, ložnici, verandě nebo na balkóně. Květináč je k dispozici v několika barvách a velikostech.

Vlastnosti

  • Barva: Matně béžově šedá
  • Velikost: Ø 12 cm
  • Materiál: Keramika

Použití

Závěsný květináč Lidellia je vhodný pro všechny typy květin, které chcete vytáhnout na povrch. Můžete ho použít jako dekoraci na balkóně nebo verandě. Po vložení do místnosti bude květináč středobodem zájmu a zvyšuje estetickou hodnotu celé místnosti.

Volba správné barvy květináče

Čím víc barev, tím lépe, nebo není barevná paleta pro vaše rostliny přehnaná? Pokud máte rostliny s květem, které přitahují oko, měli byste si vybrat květináč v jedné ze základních barev, jako je bílá, šedá, béžová atd. Pokud nemáte květiny, které by se vyznačovaly barevnou paletou, zvolte barvu, která pomůže zdůraznit rostliny, čímž vytvoříte harmonický vzhled celé místnosti. Naše matně béžově šedý závěsný květináč Lidellia je ideální pro zamezení vizuálního chaosu pro všechny rostliny.

Doporučení

Pro dokonalý účinek zůstává květináč Lidellia nejlépe vysazený samostatně. Pokud potřebujete více rostlin v jednom květináči, umístěte menší rostliny do stejného květináče. Vytvoříte tak zajímavou kompozici, která zdůrazní krásu jednotlivých rostlin.

Vzorek květináče Lidellia

Závěr

Vyberte si naši závěsnou nádobu na rostliny Lidellia, která vám umožní vyjádřit vaši fantazii a zkusit různé kombinace květin a barev. Venkovní vzduch a nádherné paprsky slunce vytvoří příjemnou atmosféru a dokonalý vzhled vaší místnosti. Pokud hledáte způsob, jak vyzdvihnout vaše rostliny na novou úroveň, zvažte zakoupení kvalitního závěsného květináče Lidellia od Time for home.

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.