Dětské povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse pro fanoušky koček a myší v rozměru 140 x 200 cm


Designéři španělské značky Moshi Moshi rozumí dětem natolik, až to snad není ani možné!

A tak se z jejich hlavy rodí skvělé povlečení, které v noci zažene všechny noční můry a přes den je perfektním parťákem na hry i mazlení se.

Povlečení je inspirováno dvěma oblíbenými zvířecími postavičkami – kočkou a myší. Ty jsou na povlečení vyobrazeny v roztomilých animovaných postavičkách přímo na bílém podkladu. Kočka má roztomilý nosík a velké oči, zatímco myška se nedá přehlédnout s velkýma kuličkovýma očima a velkýma ušima. Kdo by si nepřál takového společníka na svůj noční odpočinek?

Celá sada dětského povlečení obsahuje povlak na peřinu o rozměru 140 x 200 cm a povlak na polštářek 60 x 60 cm. Povlečení je vyrobeno z bavlny a lze ho prát v pračce na 60°C. Takže rodiče si nemusejí dělat starosti s tím, že by se povlečení hned zničilo po prvním praní.

A kde můžete toto krásné dětské povlečení zakoupit? Stačí se podívat na stránky nábytkového e-shopu https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/detske-bavlnene-povleceni-moshi-moshi-cat-mouse-140-x-200-cm, který nabízí širokou škálu dětského nábytku a doplňků. Určitě si najdete další krásné kousky, které budou dokonalým doplňkem k povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse.

Kromě toho, že si děti zamilují toto roztomilé povlečení, určitě bude skvělým dárkem pro každého fanouška koček a myší. Navíc, dětské postele jsou atraktivní i pro dospělé, takže tuto sestavu může mít klidně i někdo ve větším rozměru pro svůj vlastní noční klid. Určitě by si také zasloužilo místo na Instagramu s hashtagem #moshimoshicatmouse.

Když si vezmete v potaz, že děti tráví ve svých postelích až třetinu svého života, je jasné, že je důležité zvolit takové povlečení, které bude u dětí vzbuzovat pocit bezpečí a pohodlí. S tímto typem dětského povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse máte jistotu, že vaše děti budou mít ty nejhezčí sny! A kdo nechce spát na krásném a kvalitním textilu?

Dětské povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse

Závěr

Dětské povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse je to nejlepší, co můžete pořídit pro své děti. Je krásné, kvalitní, snadno se udržuje a určitě dětem přinese spoustu radosti. Roztomilý design povlečení, který připomíná oblíbené kočky a myši, bude děti inspirovat k fantazijním herám a snovým dobrodružstvím. Dopřejte svému dítěti ten nejlepší spánek a pořiďte mu dětské povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse.

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.