Bidetová baterie RAV SLEZÁK Labe – stará mosaz s bidetovou sprškou L047SM

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Labe - stará mosaz s bidetovou sprškou L047SM

Páková podomítková BIDETOVÁ BATERIE s bidetovou sprškou je nenahraditelným pomocníkem při hygienické péči. S touto baterií se postaráte o dokonalou čistotu bez nutnosti používání toaletního papíru, který v mnoha případech zatěžuje životní prostředí a zvyšuje náklady na jeho údržbu. RAV SLEZÁK Labe – stará mosaz s bidetovou sprškou L047SM je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.

nabízí širokou škálu funkcí a pohodlí při každodenním používání. Díky podomítkovému provedení nezabírá zbytečně místo a dokonale sladí s ostatními prvky vaší koupelny. Svůj vzhled si můžete přizpůsobit dle svého vkusu, protože baterie je k dispozici v různých provedeních – moderní černá, elegantní chrom nebo klasická stará mosaz, která dodá vaší koupelně specifický charakter.

RAV SLEZÁK Labe – stará mosaz s bidetovou sprškou L047SM je vybavena třemi typy vodních výtoků – bidetovou sprškou, hubicí a základním výtokem. Tento produkt splňuje všechny nároky na kvalitu a design a nabízí tak dokonalý požitek z používání. Pokud hledáte produkt, který se postará o vaši hygienu a bude mít zároveň elegantní vzhled, pak je tou správnou volbou pro vás.

Vlastnosti bidetové baterie RAV SLEZÁK Labe – stará mosaz s bidetovou sprškou L047SM

  • Páková podomítková baterie s bidetovou sprškou
  • Tři typy vodních výtoků – bidetová sprška, hubice, základní výtok
  • Provedení v různých stylech – moderní černá, elegantní chrom nebo klasická stará mosaz
  • Vyrobena z kvalitních materiálů
  • Dokonalá čistota bez nutnosti používání toaletního papíru
  • Pohodlí a funkčnost při používání

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.