ASIR Televizní stolek LOST: Stylový kousek do moderního interiéru v bílo-antracitovém provedení

Televizní stolek LOST je nejen praktickým kouskem nábytku, ale také stylovým doplňkem do moderního interiéru. Jeho bílo-antracitové provedení je nejen vkusné, ale i velmi praktické a snadno se sladí s ostatním nábytkem.

Design a provedení

Televizní stolek LOST tvoří v rámových nohách upevněná skříňka se středovým regálem a bočními skříňkami s výklopnými dvířky v bílé barvě s antracitovým dekorováním a přídavná nástěnná police v témže dekoru. Sestava LOST je svým designem nápaditá a antracitové kovové rámování na obou částech ho činí moderním doplňkem do každého obývacího pokoje.

Stolek je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé barvě a v dekoru antracit, což zaručuje jeho vysokou odolnost proti poškrábání a jinému opotřebení. Rámové nohy jsou z kovu a poskytují žádanou stabilitu a pevnost.

Rozměry

Rozměry TV jednotky jsou šířka 184,5 cm, hloubka 34 cm a výška 45 cm. Rozměry přídavné nástěnné police jsou šířka 34 cm, hloubka 21,3 cm a výška 80 cm, přičemž výška police je 13,2 cm.

Závěr

ASIR Televizní stolek LOST je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá kombinaci moderního designu a praktického provedení. Navíc díky bílo-antracitovému provedení je možné jej snadno sladit s ostatním nábytkem a vytvořit tak dokonalý interiér. Pokud hledáte něco podobného, navštivte stránky vybirejnabytek.cz a objednejte si tento úchvatný kousek nyní!

ASIR Televizní stolek LOST

ASIR Televizní stolek LOST přináší vysokou kvalitu a design do vašeho interiéru. Jeho bílo-antracitové provedení vás určitě zaujme a snadno se sladí s ostatním nábytkem v místnosti. Sestava LOST je vyrobena ze 100% melaminu, což zaručuje jeho vysokou odolnost, a kovové rámy nohou poskytují stabilitu a pevnost. Tento televizní stolek je prostorově úsporný a velmi praktický, a proto je ideální pro každého, kdo hledá dokonalou kombinaci designu a funkce.

Díky středovému regálu a bočním skříňkám s výklopnými dvířky je tento televizní stolek velmi praktický a nabízí přídavnou nástěnnou polici, která je dokonalým místem pro umístění dekorací, svíček a dalších drobností.

ASIR Televizní stolek LOST je velmi snadno sestavit a má rozměry, které jsou vhodné pro každý obývací pokoj. Jeho jednoduchý, moderní design zaručuje, že tato TV jednotka bude vhodná pro každý interiér, ať už jde o moderní byt nebo klasický dům.

ASIR Televizní stolek LOST

Závěr

Pokud hledáte praktickou, ale stále vkusnou TV jednotku, ASIR Televizní stolek LOST je tím nejlepším řešením. Jeho bílo-antracitové provedení a moderní design se snadno sladí s ostatním nábytkem a interiérem v místnosti, kde ho umístíte. Sestava LOST je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí spoustu úložného prostoru pro vaše přístroje a dekorace.

Nakupovat ASIR Televizní stolek LOST můžete na stránkách vybirejnabytek.cz, kde si vyberete z mnoha různých stylů a nábytku pro vaši domácnost.

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.