Akční balíček Laufen NAVIA pro závěsné WC s podomítkovým modulem, bílým WC tlačítkem a reproduktorem


Akční balíček Laufen NAVIA pro závěsné WC

V poslední době se stále více lidí rozhoduje pro závěsné WC, neboť nabízejí nejen moderní design, ale také praktické výhody. Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí svou koupelnu vylepšit o závěsné WC, může být pro vás zajímavý akční balíček Laufen NAVIA, který obsahuje vše, co potřebujete pro funkční instalaci závěsného WC.

Závěsné WC s podomítkovým modulem

Hlavním prvkem tohoto akčního balíčku je závěsné WC s podomítkovým modulem. Tento systém umožňuje umístit splachovací nádrž do stěny, což zajišťuje nejen atraktivní vzhled koupelny, ale také ušetření místa. Navíc lze díky tomuto řešení snadno udržovat koupelnu čistou, neboť není třeba se starat o čistění těžko přístupného prostoru za záchodovou mísou.

Akční balíček Laufen NAVIA obsahuje kvalitní závěsné WC značky Laufen, které splňuje všechny potřebné standardy a normy. Jeho elegantní design se dokonale hodí do moderní koupelny, ale také do klasického interiéru. WC je vyrobeno z odolné keramiky, což zaručuje jeho pevnost a dlouhou životnost.

Bílé WC tlačítko s reproduktorem

Kromě závěsného WC s podomítkovým modulem obsahuje tento akční balíček také bílé WC tlačítko s reproduktorem. To umožňuje nejen pohodlné ovládání splachovací nádrže, ale také poslech oblíbených písní či rádia. Reproduktor v tlačítku je kvalitní a zaručuje křišťálově čistý zvuk. WC tlačítko lze snadno instalovat na stěnu vedle záchodu a díky svému minimalistickému designu se dokonale hodí k závěsnému WC značky Laufen.

Akční cena a výhody

Akční balíček Laufen NAVIA je k dispozici za velmi výhodnou cenu, která zahrnuje jak závěsné WC s podomítkovým modulem, tak i bílé WC tlačítko s reproduktorem. Tento balíček nabízí vynikající řešení pro modernizaci koupelny, které spojuje vysokou kvalitu s atraktivním designem. Díky závěsnému WC s podomítkovým modulem a bílému WC tlačítku s reproduktorem získáte nejen pohodlné a elegantní řešení pro koupelnu, ale také ušetříte místo a učiníte koupelnu mnohem snadněji udržovatelnou.

Nenechte si ujít tento akční balíček Laufen NAVIA, který je ideálním řešením pro ty, kteří hledají moderní a praktické řešení pro svou koupelnu.

Tento balíček si můžete zakoupit na našem eshopu.

Příspěvek byl publikován v rubrice AMISA a jeho autorem je AMISA. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.